top of page

Zane Lejiete,

Linda un SIA “SOPRA” ir uzticams, iniciatīvas pilns, radošs un atbildīgs partneris. Visos mūsu kopā realizētajos projektos rezultāts ir bijis teicams, izcils un “garšīgs”, jo Linda pievērš uzmanību detaļām, klientu vēlmēm un vajadzībām, sekojot līdzi tendencēm un aktualitātēm, protot tās izcelt ikvienā darbā un pievienojot arī savu “odziņu”. Sadarbojamies jau vairākus gadus, Linda ir bijusi mans mentors biznesa rakstu veidošanā dažādu mediju vajadzībām, palīdzējusi izveidot publicitātes plānu un praktiski to realizēt, sasniedzot labus rezultātus. Sadarbība ir patīkama, viegla, interesanta un vienmēr 100% varu paļauties uz to.

Barbora.lv mārketinga vadītāja

Marta Vorkale, 

Priecājamies sadarboties dažādu reklāmrakstu tapšanā, jo SIA “SOPRA” satura radītāji pat sausākos tematus prot pārvērst kvalitatīvā, lasāmā rakstā. Atradīs faktus, papildinās ar nozares pārstāvju viedokļiem. Ir cilvēki, ar kuriem viegli sastrādāties.

“Rēzeknes gaļas kombināts” mārketinga speciāliste

Varam

Uzsākot jaunu sadarbību, mēs uzdosim daudz jautājumu, jo mums ir svarīgi izzināt jūsu principus, attieksmi pret darāmo. Mums ir svarīgi jūs iepazīt - kā cilvēkus, kā uzņēmējus, kā projektu vadītājus, jo tikai tā iespējams nonākt pie labākā risinājuma. Pazīstot, sajūtot un izprotot. Tā ir abpusēja ķīmija, bez kuras neiztikt. To apliecina arī mūsu klientu atsauksmes. 

Two balls nesting between a twisted shape

Arnis Tunte, 

Ar SIA “SOPRA” sadarbojāmies Rīgas Pludmales volejbola nedēļas publicitātes nodrošināšanā. Novērtēju, ka komanda bija gatava iesaistīties visās aktivitātēs – tika izstrādāta ne tikai pasākuma vizuālā identitāte un publicitātes raksti, bet arī reklāmas video rullītis. Pasākuma plānošanas gaitā mūsu vēlmes tikai palielinājās, SIA “SOPRA” bija gatava tām pielāgoties, darboties ārpus rāmjiem, lai panāktu rezultātu. Jutām nesavtīgu ieinteresētību pasākuma kopējā norisē, ne tikai publicitātes sadaļā. Tāpat arī novērtēju, ka komunikācija bija iespējama arī ārpus standarta darba laika rāmjiem. Pēc darba saņēmu saprotamas un profesionāli sagatavotas atskaites par padarīto.

SIA “O-Sands” vadītājs, Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs

Juris Ķirsis,

Ēdināšanas iestādēm “BISTRO Bērzkrogs” un “Vecpiebalgas Ūdensroze” ir veiksmīga sadarbība ar SIA “SOPRA” un Lindu. Novērtējam pārdomātu esošās situācijas un nākotnes vajadzību analīzi, racionālus un saprotamus ieteikumus, kā arī operatīvos ikdienas darbus. Pozitīvi, ka SIA “SOPRA” ieklausās mūsu ieteikumos, neieslīgst rutīnā un allaž piedāvā jaunus risinājumus, pielāgojas esošajiem apstākļiem. Cenas ir adekvātas. Mums patīk šī sadarbība un ar pārliecību varam to ieteikt citiem.

uzņēmējs

Normunds Arājs,

Ar SIA “SOPRA” sadarbojamies sociālo tīklu kontu uzturēšanā, kā arī pārdošanas materiālu sagatavošanā. Novērtēju, ka komanda vienmēr ieklausās un ir gatava reaģēt uz dažādām mūsu uzņēmuma vajadzībām reklāmas, satura un mārketinga jomā. Esam uzņēmums, kuram būtiski nodrošināt augstāko savu sniegto pakalpojumu kvalitāti, tāpēc to pašu sagaidām arī no saviem sadarbības partneriem.

SIA “SPA Servisa centrs” valdes priekšsēdētājs

Ieva Prāne,

Sadarbojos ar Lindu un Kristīni īsu laika sprīdi, kad veidojām projektu VKKF saistībā ar tekstilmākslinieku gobelēnu grupas izstādi "Cik sver gaisma?" Jūrmalas muzejam." Dāmu atvērtā attieksme, ātra pielāgošanās nezināmajam, analītiska un pragmatiska attieksme pret veicamo darba apjomu mani pašu ļoti iedvesmoja. Patīkama bija arī komunikācija – ne reizi nejutos, ka mani jautājumi vai argumenti būtu apgrūtinājums vai nelaikā. Vienmēr patīkami satikt cilvēkus, kuri ir īstajā vietā un dara savu darbu ar aizrautību, Kristīne un Linda tādas ir tandēmā. Motivācija ir izdarīt labi un ar panākumiem. 

tekstilmāksliniece
bottom of page