top of page

Esam

Mēs, “SOPRA” komanda, nākam no mediju vides, mums ir pieredze darbā Latvijas vadošajos biznesa žurnālos, un mēs lieliski zinām, kādas ziņas izvēlas publicēt mediji. Ja jūsu uzņēmumā šobrīd top kāds jauns produkts vai pakalpojums vai vēlaties par sevi atgādināt plašākai auditorijai, ja ir iemesls padalīties ar kādu nozīmīgu sasniegumu vai varbūt vienkārši meklējat jaunu auditoriju, sadarbosimies? Mēs atradīsim īstos vārdus un risinājumus, lai par jums pastāstītu iespējami plašākai sabiedrībai.

A staircase inside a minimalist shape

satura vadītāja

Linda Tunte

Satura radīšanas meistare ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi žurnālistes un redaktores darbā dažādos medijos. Īpaši komfortabli jūtas, rakstot par juridiskām, finanšu, lauksaimniecības, būvniecības, biznesa, pārtikas ražošanas un izglītības tēmām. Darba pieredze tādos medijos kā LA.lv, iTiesības.lv, iFinanses.lv, iBizness.lv, “LETA” u.c. Aktīvi līdzdarbojusies dažādos mārketinga un sabiedrisko attiecību projektos. No vienkāršiem vārdiem prot uzburt iedvesmojošus stāstus.

attīstības vadītāja

Kristīne Ieviņa

Vairāk nekā 15 gadu pieredze mediju vidē, praktizējot reklāmas, pārdošanas, mārketinga un zīmola vadībā, stratēģijas veidošanā un ieviešanā. Nozīmīgu darba pieredzi guvusi, strādājot kā reklāmas pārdošanas nodaļas vadītāja izdevniecībās “Dienas Bizness” un “Dienas Žurnāli”, komercdirektore “I’mperfekt”. Piemīt prasme analizēt, saskatīt likumsakarības, iedvesmot un ieraudzīt arvien jaunus attīstības virzienus.

dizains

Aleksejs Smirnovs

Profesionāls dizaineris, kurš mediju vidē darbojas jau 15 gadus. Izstrādājis dizainu laikraksta “Dienas Bizness” zīmolam “TOP500”, “RTU Innovation” u.c. Zina un sajūt klienta vajadzības, operatīvi realizējot visdažādākās ieceres. Rada pārliecinošu vizuālo identitāti drukai un interneta videi. 

bottom of page